Wczytuję dane...
Model: MAN
EAN: 10034002
Wysyłka od: 24.00 PLN

 kolor czerwony, różowy i biały
● sadzonka w doniczce 11 cm,
● w doniczce po 3 sadzonki
● stanowisko jasne i ciepłe
● roślina z oryginalnej sadzonki gwarantowane kwitnienie

ZESTAW ZAWIERA 6 DONICZEK (2 CZERWONE, 2 RÓŻOWE, 2 BIAŁE). W KAŻDEJ DONICZCE SĄ 3 SADZONKI ( ROŚLINY SĄ BARDZO GĘSTE)

Mandevilla Hybryda ( sundevilla) - to pnącze o atrakcyjnych kwiatach i zielonych błyszczących liściach. Pędy są długie i giętkie , bez podpór będą przewieszać się z doniczki. Sundaville pochodzi z ameryki południowej i jako krzew może osiągać znaczne rozmiary, nawet do 3 metrów. Kwiaty o intensywnych kolorach mogą być czerwone, różowe lub białe. Kwiat przypomina pięcioramienną gwiazdę.Sundaville charakteryzuje się bardzo długim kwitnieniem (od maja do października) oraz bardzo dużą wytrzymałością na upały. Sprawdzi się doskonale na południowych, słonecznych i gorących wystawach.

Charakterystyka: Mandevilla osiąga średnio około 50 cm wysokości. Pokrój może być kulisty lub może być prowadzona przy podporach. Posiada charakterystyczne, błyszczące, ciemnozielone liście o skórzastej strukturze. j

Warunki uprawy i pielęgnacja: Sundevilla wymaga stanowisk słonecznych oraz gleby żyznej, próchniczej. Jest bardzo wrażliwa na mróz, dlatego przed zimą należy ją wnieść do pomieszczeń. Dobrze znosi chwilowe przesuszenia.