Wczytuję dane...
FAQ

FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

1. Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Wysyłamy za pośrednictwem firmy DPD. Zazwyczaj realizacja wysyłki trwa do 24h. W dniu wysyłki otrzymają Państwo maila oraz SMS od firmy kurierskiej. Paczki nadajemy w poniedziałki, wtorki i środy.

2. Co dokładnie dzieje się po złożeniu zamówienia?

Po złożeniu zamówienia, rezerwujemy daną ilość roślin, które po osiągnięciu odpowiedniego rozmiaru wysyłamy do Państwa. Pierwsza wysyłka ma miejsce około 15 kwietnia. Wysyłki odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy.

3. Jakiej wielkości są rośliny ?

Rośliny produkujemy w doniczce 9 cm, pojemność 0,3 litra. Sadzonki są optymalnej wielkości do wsadzenia w skrzynkę, donicę wiszącą bądź na rabatę. Kwiaty szybko przekorzeniają się i później obficiej kwitną i są gęste.

4. Jaki jest czas realizacji?

Sprzedajemy żywy produkt, którego "gotowość" jest ściśle powiązana z czasem wsadzenia oraz warunkami atmosferycznymi. Zamówienia, które wpłynęły po 15 kwietnia staramy się realizować jak najszybciej, natomiast ze względu na różne daty sadzenia roślin czas oczekiwania może wynieść do 3 tygodni. Zamówienia realizujemy począwszy od 15 kwietnia w kolejności wpłynięcia ich do sklepu.

5. Czy otrzymam fakturę za zakupy?

Nie wystawiamy faktur, wystawiamy rachunek który można zaksięgować jako koszt.